شنبه, 18 مرداد 1399
شناسه خبر:592
یادبود شهید صارمی و روز خبرنگار،

  • انداز قلم

آیین بزرگداشت روز خبرنگار و یادبود شهید صارمی با حضور جمعی از خبرنگاران و فعالان رسانه در قزوین برگزار شد.

اجتماعی

 

به گزارش پایگاه خبری اقبال نیوز، آیین بزرگداشت روز خبرنگار و یادبود شهید صارمی به همت سازمان بسیج رسانه با حضور جمعی از خبرنگاران و فعالان رسانه در سالن اجتماعات فرهنگسرای بانو فاطمه زهرا(س) قزوین برگزار شد.
در این مراسم حجت الاسلام علی معبودی مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین ضمن تبریک و گرامیداشت روز خبرنگار، گفت: وظیفه ای که امروز بردوش شما خبرنگاران و اصحاب قلم سپرده شده است بسیار حساس و قابل توجه است و باید سعی کنید تمام ظرفیت های رسانه ای را در راستای ترویج خوبیها و آموزه های اسلام و انقلاب و انسانیت به کار ببندید.
وی گفت: امروزه با ترویج تکنولوژی و عرصه جهانی تبادل خبر رسانه ها به سه دسته انقلابی و منفعل و ضدانقلاب و دشمن تقسیم می شوند که مقام معظم رهبری هم تاکید فراوان دارند که در مقابل طوفان رسانه های معاند و ضدانقلاب، تریبون های انقلابی و جریانهای انقلابی به تبیین مواضع اسلام و امام(ره) و انقلاب و بیان حقایق عالم بپردازند.
همچنین، حجت الاسلام سیدمرتضی حسینی نماینده سابق مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی دقایقی به بیان دیدگاه های فرهنگی در خصوص ضرورت بررسی دستاوردهای انقلاب اسلامی در رسانه های همسو پرداخت.
حضور تعدادی از خدام حرم رضوی در جمع خبرنگاران هم برای دقایقی کوتاه حال و هوای سالن را معنوی کرد.
تجلیل از برگزیدگان رسانه های برخط و مطبوعات محلی قزوین در حوزه های دفاع مقدس، روشنگری، تبیین مواضع رهبری و انقلاب اسلامی پایان بخش این همایش بود.

منبع خبر: شهر مینو

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد