چهارشنبه, 22 مرداد 1399
شناسه خبر:799

  • انداز قلم

فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین گفت: 35 نفر از خواهران سرگروه‌های حلقات شجره طیبه صالحین بسیج این ناحیه برای شرکت در دوره توانمندسازی سرگروه‌های حلقات صالحین به مشهد مقدس اعزام شدند.

اجتماعی

مهدی صادق‌پور در حاشیه اعزام سرگروه‌های صالحین شهرستان قزوین به مشهد مقدس در گفت‌وگو با خبرنگار شهرمینو در قزوین اظهار داشت: ۳۵ نفر از خواهران سرگروه‌های حلقات شجره طیبه صالحین بسیج این ناحیه برای شرکت در دوره توانمندسازی سرگروه‌های حلقات صالحین به مشهد مقدس اعزام شدند.

وی خاطرنشان کرد: شرکت‌کنندگان در این دوره به استعداد یک اتوبوس برای شرکت در دوره پنج روزه توانمندسازی سرگروه‌ها راهی مشهد مقدس شدند و سرگروه‌های برادران این ناحیه هم در ۲۹ آذرماه سال جاری به مشهد مقدس اعزام می‌شوند.

فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین بیان کرد: سرگروه‌های حلقات شجره طیبه صالحین از شهرهای اقبالیه، محمودآباد، کوهین، طارم، الموت و اقبال شرقی از محل ناحیه امام سجاد(ع) به این اردو اعزام شدند.

صاد‌ق‌پور با اشاره به اهداف این دوره عنوان کرد: در این دوره آموزشی و زیارتی با توجه به سرفصل ابلاغی و تقویت مربیان و سرگروه‌های صالحین جهت کیفی‌سازی حلقه‌ها و رفع مشکلات مربیان و سرگروه‌های صالحین در راستای برنامه‌های تعلیم و تربیت برگزار شده است.

این مسؤول تصریح کرد: همچنین منظور از برگزاری دوره این است که سرگروه‌ها و مربیان با توانمندی بالا بتوانند متربیان را در راستای جنگ نرم دشمن ایمن‌سازی کرده و بتوانند برای مقابله با تهاجم فرهنگی و جنگ نرم سربازانی لایق و مدافع تربیت کنند.

 فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین در خاتمه گفت: بیش از ۳۴۰ حلقه شجره طیبه صالحین در شهرستان قزوین فعالیت دارند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد