شنبه, 18 مرداد 1399
شناسه خبر:676
فرمانده حوزه مقاومت بسیج سیدالشهداء(ع):

  • انداز قلم

فرمانده حوزه مقاومت بسیج سیدالشهداء(ع)  در گفت و گو با خبر نگار اقبال نیوز گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس تجمع بزرگ ایثارگران و مراسم یادبود شهید  مدافع حرم جاوید الاثر ذکریا شیری با حضور سردار آبنوش در شهر اقبالیه برگزار خواهد شد.

اجتماعی


سید علی بابایی فرمانده حوزه مقاومت بسیج سیدالشهداء(ع) شهر اقبالیه گفت:  تجمع بزرگ ایثارگران و مراسم یادبود شهید مدافع حرم جاوید الاثر ذکریا شیری با حضور سردار آبنوش جانشین فرماندهی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) برگزار خواهد شد.
بابای گفت: این یادواره به همت حوزه مقاومت بسیج سیدالشهداء (ع) سپاه ناحیه امام سجاد(ع) در روز پنج شنبه 8 مهر ماه سال جاری همزمان با نماز مغرب و عشاء در مسجد امام رضا(ع) شهر اقبالیه برگزار خواهد شد.
وی خاطر نشان کرد: دهمین شب خاطره رزمندگان شهر اقبالیه نیز در این مراسم برگزار می شود.
فرمانده حوزه مقاومت بسیج سیدالشهداء(ع) شهر اقبالیه یادآور شد: این مراسم به پاس تقدیر از رزمندگان و ایثارگران شهر اقبالیه برگزار می شود چرا که امروز ما هر چه داریم از شجاعت، رشادت و مردانگی شهدا و جانفشانی ایثارگران است که باید این امنیت را قدر بدانیم.
بابای عنوان کرد: دفاع مقدس از افتخارات ارزشمند و مهم در تاریخ انقلاب اسلامی است و بزرگداشت این ایام امری لازم و ضروری است چون رزمندگان اسلام با فداکاری و ایثار در برابر دشمنان ایستادگی کردند.ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد