چهارشنبه, 22 مرداد 1399
شناسه خبر:666
مسئول حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین:

  • انداز قلم

مسئول حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین در گفت و گو با خبرنگار اقبال نیوز  از برگزاری یادواره های شهداء در سطح شهرستان قزوین به مناسبت هفته دفاع مقدس خبر داد.

اجتماعیمحسن شعبانی مسئول حفظ آثار و نشر ارزش‎های دفاع مقدس سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین در گفت و گو با خبرنگار بسیج، به برنامه های اجرایی هفته دفاع مقدس در این ناحیه اشاره کرد و گفت: در هفته دفاع مقدس 150 برنامه مهم توسط ستاد ناحیه و حوزه های مقاومت بسیج تابعه به اجرا خواهد در آمد که یادواره های شهداء از مهم ترین آنها می باشد.
وی با اشاره به شعار محوری در سال جاری افزود: شعار محوری امسال به فرموده مقام معظم رهبری «ما آماده‌ایم» با هدف حفظ نشر آثار ارزش‌های دفاع مقدس و ترویج فرهنگ ولایت‌مداری مقاومت و ایثار جهاد و شهادت خودباوری دینی و ملی است.
شعبانی با بیان اینکه هفته دفاع مقدس یکی مهم ترین وقایع تاریخ ایران و جهان است، گفت: هفته دفاع مقدس یکی از مناسبت‌های مهم انقلاب اسلامی ایران است که باید بیش از هر مناسبت دیگری بزرگ شمرده شود.
مسئول حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین افزود: هفته دفاع مقدس فرصت مغتنمی است برای تبیین، ترویج و نشر ارزش‌ها، رشادت‌ها و ایثارگری‌های رزمندگان اسلام در طول هشت سال جنگ تحمیلی لازم است که همه دستگاه‌های اجرایی با حضور همه جانبه در ترویج و فرهنگ دفاع مقدس تلاش کنند.
وی تصریح کرد: در دوران دفاع مقدس، با مجاهدت های رزمندگان و شهدا و نیز رهبری های امام راحل(ره) کشورمان در برابر قدرت های بزرگ دنیا ایستاد و حقانیت خود را به جهانیان به اثبات رساند.
وی یادآور شد: رزمندگان در دفاع مقدس با ایمان راسخ، باور و اعتقاد خود با تکیه بر آموزه های اسلامی و دینی کارهای غیر ممکن را امکان پذیر کردند.
مسئول حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین تأکید کرد: شهداء عزت دارند و باید این الگوها به جامعه معرفی شوند و یكی از راه‌های معرفی شهدا به عنوان الگو در جامعه، برپایی یادواره‌های شهدا و دیدار با خانواده های معظم شهداست كه در این هفته به اجراء خواهد شد و باید قدر شهداء را بدانیم و با خانواده‌های آنان ارتباط و تعامل برقرار كنیم.
شعبانی عنوان کرد: علاوه بر اجرای برنامه مهم و ستاره دار، برنامه های دیگری از قبیل: دیدار با خانواده شهداء ، دیدار با امام جمعه، مسابقات فرهنگی، نشست های سیاسی و بصیرتی، غبار روبی گلزار شهداء برگزار خواهد شد.

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد