چهارشنبه, 22 مرداد 1399
شناسه خبر:648
دیروز

  • انداز قلم

به گزارش خبرنگار اقبال نیوز جلسه هفته دفاع مقدس در سالن جلسات شورای شهر اقبالیه با حضور مسئولین مربوطه و اجرایی برگزار شد و در این جلسه بیگدلی رئیس شورای اسلامی شهراقبالیه گفت:انچه که امروز ما داریم به برکت خون شهداء و هوشیاری نیروهای مسلح وتجربه گرانقدر دوران دفاع مقدس و در سایه فداکاری ملتی بزرگ است.

اجتماعی


وی ادامه داد: امروز روحیه شهادت طلبی ، کشور را در برابر حوادث مختلف بیمه کرده و با گوشت و خون مردم خصوصا جوانان غیرتمند این مرز و بوم وحتی فراتر از مرزهای کشور عجین شده است.
 بیگدلی با بیان اینکه هفته دفاع مقدس نماد مقاومت ملت بزرگ ایران است گفت: مسئولان باید به گونه ای برنامه ریزی کنند تا بتوانیم به نحوی شایسته دستاوردهای انقلاب اسلامی که حاصل خون هزاران شهید و ایثارگر دوران دفاع مقدس است را به اطلاع عموم به خصوص نسل جوان برسانیم.
وی با تاکید بر این که برنامه های  هفته دفاع مقدس باید پررنگ برگزار شود افزود: شهداء؛ هستی و جان خود را برای عزت و سربلندی کشور هدیه کردند تا امروز ما با عزت و اقتدار در این اقیانوس متلاطم حرفی برای گفتن داشته باشیم ،پس باید با یک برنامه ریزی خوب این ایام را به نحو شایسته برگزار کنیم.
گفتنی است از مهمترین مصوبات جلسه عطر افشانی و گلباران قبور مطهر شهداء ، رژه حماسی نیروهای مسلح ، آذین بندی معابر و خیابانها وسردرب ادارات و مساجد ،برگزاری شب خاطره شهید شیری، دیدار با خانواده معظم شهداء، و اجرای برنامه های فرهنگی مذهبی همایش پیاده روی ،تجمع ایثارگران،و...در طول هفته دفاع مقدس است.

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد