چهارشنبه, 22 مرداد 1399
شناسه خبر:674
به مناسبت هفته دفاع مقدس صورت گرفت:

  • انداز قلم

به مناسبت هفته دفاع مقدس جانشین فرماندهی و مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین از پیشکسوتان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس شهر اقبالیه دیدار کردند.

اجتماعی


به گزارش خبرنگار اقبال نیوز ، همزمان با هفته دفاع مقدس سرگرد امیر علی حسینیانی جانشین فرماندهی سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین و حجت الاسلام حسین عدالتی شربیانی مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین  و جمعی از پاسداران این ناحیه از پیشکسوتان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس شهر اقبالیه دیدار کردند.
حجت الاسلام عدالتی شربیانی در این دیدار ضمن تبریک هفته دفاع مقدس گفت:  آرامش و پیشرفت امروز ایران اسلامی را در عرصه‌های مختلف علمی و  نظامی، مرهون رشادت شهدا و رزمندگان 8 سال دفاع مقدس هستیم و رمز ماندگاری نظام جمهوری اسلامی پاسداشت یاد شهدا می‌باشد.
وی اظهار کرد: ارزش دفاع و مجاهدت در راه خدا به گونه ای است که شهداء و رزمندگان طرف معامله با خدا هستند و این سعادت بسیار عظیمی است.
عدالتی عنوان کرد: همه ایثارگران افراد ارزشمندی هستند چراکه شیرین ترین داشته و هستی خود که جان است را در طبق اخلاص گذاشتند و ما باید در این زمینه میراث داری کنیم و این رسالت همه ما در حوزه ایثار و شهادت است.
 گفتنی است در پایان این دیدار لوح تقدیر و هدیه ای به رسم یابود به این خانواده ها اهداء شد.

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد