چهارشنبه, 22 مرداد 1399
شناسه خبر:823
همزمان با سراسر کشور

  • انداز قلم

امام جمعه اقبالیه در مراسم زنگ انقلاب اظهار کرد: انقلاب اسلامی جوشیده از متن مردم به رهبری معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) بوده که با اراده و اتکا به خداوند منان توانسته است با دست خالی رژیم ستمشاهی را از بین ببرد.

اجتماعی


همزمان با آغاز ایام‌الله دهه مبارک فجر زنگ انقلاب در شهرستان قزوین با حضور امام جمعه شهر اقبالیه، فرمانده و مسوول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه امام سجاد ع قزوین، شهردار اقبالیه و دیگر مسوولین در مدرسه دخترانه حکمت شهر اقبالیه نواخته شد.


حجت‌‌الاسلام سید‌مرتضی فاطمیان امام جمعه شهر اقبالیه در این مراسم با تبریک دهه مبارک فجر اظهار کرد: ایام‌الله دهه مبارک فجر تجسم اراده و عظمت امام خمینی‌(ره) و ملت بزرگ، ولایی و انقلابی ایران اسلامی است.
وی خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی جوشیده از متن مردم به رهبری معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) بوده که با اراده و اتکا به خداوند منان توانسته است با دست خالی رژیم ستمشاهی را از بین ببرد.
فاطمیان گفت: در زمان حکومت رژیم طاغوت شاهنشاهی احکام اسلامی به فراموشی سپرده شد و با فرهنگ اسلام مبارزه می شد و اثری از اسلام باقی نمی ماند، بنابراین مردم انقلابی ایران با دست خالی و با شعار توحیدی لاالله الاالله بر رژیم طاغوت پیروز شدند و این انقلاب موجب حیات دوباره اسلام در ایران و جهان شد.
امام جمعه شهر اقبالیه ابراز کرد: باید عظمت انقلاب اسلامی که با خون هزاران شهید به دست آمده، نسل به نسل انتقال داده شود تا بر اثر غفلت به فراموشی سپرده نشود و شما دانش‌آموزان مسؤولیت سنگینی در قبال انقلاب اسلامی دارید و باید در سنگر تعلیم و تربیت و حضور در عرصه‌های بین‌المللی و المپیادها نشان دهید که حافظ خون شهدا هستید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد