چهارشنبه, 22 مرداد 1399
شناسه خبر:663
مسئول تعلیم و تربیت سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین:

  • انداز قلم

حجت الاسلام رجبی در یادواره شهدای شهرک نظام آباد بیان کرد: از جمله اهداف و منویات شهداء و امام شهدا، شکست ابهت پوشالی استکبار و شناخت دوست و دشمن بود

اجتماعی


به گزارش خبر نگار اقبال نیوز ، در چهارمین روز از هفته دفاع مقدس یادواره شهدای شهرک نظام آباد با حضور اهالی این شهرک، مسئول تعلیم و تربیت سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین، فرمانده حوزه مقاومت بسیج ابوذر، اعضای شورای اسلامی شهرک و خانواده های شهدای محل در مسجد روستای نظام آباد برگزار شد.
حجت الاسلام موسی رجبی مسئول تعلیم و تربیت سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین در این مراسم با تبریک هفته دفاع مقدس به رشادت های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس اشاره کرد و اظهار داشت: هفته دفاع مقدس حقیقتاً یادآور هشت سال مقاومت ایثار شجاعت شهامت، مردانگی غیرت، عزت و عظمت ملت وفادار به‌نظام و انقلاب امام و شهداست که تحت هیچ شرایطی زیر بار ظلم نرفتند و یاد و نام خودشان را جاودانه تاریخ کردند.
وی خاطر نشان کرد: مسلماً یاری خداوند شامل حال رزمندگان در دوران هشت سال دفاع مقدس بوده است و خداوند به قلب رزمندگان اطمینان بخشیده است و پیروزی ار آن یاران خدا است.
رجبی عنوان کرد: از جمله اهداف و منویات شهداء و امام شهدا، شکست ابهت پوشالی استکبار و شناخت دوست و دشمن بود، رزمندگان شعار مقاومت تا پیروزی سر می‌دادند، برای اینکه یاری خداوند نصیب انسان شود باید روحیه بسیار قوی و انگیزه الهی داشته باشیم مانند شهداء، در این صورت است که امدادهای غیبی هم به کمک انسان می آید.
این مسئول یادآور شد: در دوران هشت ساله دفاع مقدس، رزمندگان اسلام از امدادهای غیبی برخوردار بودند که اینها در وصیت نامه های شهیدان مشهود است و این نشان از ایمان راسخ به خداوند متعال است. 
  مسئول تعلیم و تربیت سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین تأکید کرد: اگر مسیر و هدفمان الهی باشد خداوند نصرت خود را شامل حال ما خواهد کرد و در سخت ترین لحظات به کمک ما خواهد آمد و اگر کارهایمان برای خدا و جلب رضایت او باشد موفق می شویم. 
رجبی در پایان به بیانات رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و گفت: توکل و اتکا به خداوند متعال، عمل متعهدانه و مخلصانه، اطاعت و تبعیت از ولایت سه شرط پیروزی حزب اللهی ها در هر زمان، مکان و در هر عرصه می باشد.
گفتنی است شهرک نظام آباد یازده شهید تقدیم نظام جمهوری اسلامی ایران کرده است که در پایان از خانواده های این شهیدان تقدیر به عمل آمد.

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد