چهارشنبه, 22 مرداد 1399
شناسه خبر:775
استاندار قزوین،

  • انداز قلم

 استاندار قزوین گفت: باید به ظرفیت منابع داخلی و نیروی‌ انسانی اتکا کرده و بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری اقتصاد مقاومتی را در کشور حاکم کنیم و تنها به فروش نفت تکیه نکنیم

اجتماعی


به گزارش خبر نگار اقبال نیوز ، فریدون همتی در جلسه شورای اداری شهر اقبالیه که در سالن جلسات شورای اسلامی این شهر برگزار شد، اظهار داشت: مالیات و نفت منبع درآمد کشور بوده و این دو بر مسائل اقتصادی کشور تأثیرگذار است.
وی عنوان کرد: ۸۵ درصد از بودجه کشور برای هزینه‌های جاری صرف می‌شود که اگر نتوانیم مدیریت کنیم موجب از بین رفتن منابع و نارضایتی مردم می‌شود.
استاندار قزوین افزود: بودجه‌های فرهنگی باید در این بخش هزینه شود به طوری که با تشکیل پایگاه‌های مردمی در مساجد و حسینیه‌ها و بهره‌مندی از ظرفیت جوانان در زمینه فرهنگی، معضل و مشکلات فرهنگی حل شده و از نفوذ و هجمه دشمن جلوگیری می شود.
همتی تصریح کرد: با شناسایی زیرساخت‌های شهر اقبالیه می‌توانیم حدودی از مشکلات این شهر را رفع کرده که از جمله فاضلاب شهری، تولید اشتغال، دامداری و آب کشاورزی از جمله این موارد است.
وی خاطرنشان کرد: باید کارگروه‌ در شهر اقبالیه تشکیل شود تا دستگاه‌های اجرایی از نزدیک با مشکلات شهر آشنا شوند و بتوانند در رفع این معضلات و مشکلات گام بردارند.
استاندار قزوین یادآور شد: باید به ظرفیت منابع داخلی و نیروی‌ انسانی اتکا کرده و بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری اقتصاد مقاومتی را در کشور حاکم کنیم و تنها به فروش نفت تکیه نکنیم و مسؤولان هم به تقویت و افزایش تولیدات داخلی توجه ویژه‌ای داشته باشند.
همتی با اشاره به اتحاد شهرداری و شورای اسلامی شهر اقبالیه مطرح کرد: انسجام، اتحاد و همدلی که در بین شهردار و شورای اسلامی این شهر وجود دارد مثال‌زدنی است و همین امر موجب توسعه شهر اقبالیه شده است.

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد