چهارشنبه, 22 مرداد 1399
شناسه خبر:786
دادستان قزوین،

  • انداز قلم

به گزارش خبرنگار اقبال نیوز ، به نقل از صبح قزوین، حجت‌الاسلام اسماعیل صادقی‌نیارکی دادستان قزوین ضمن اعلام خبر بازداشت یکی از مدیران ادارات دولتی قزوین اظهار داشت: این مدیر چندی پیش با دعوت عموم کاربران فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی به حمایت یکی از فتنه‌گران بازداشت شد.

اجتماعی


وی افزود: این فرد در فضای مجازی با دعوت کاربران به پیوستن کمپینی با عنوان «حامیان یکی از فتنه‌گران در شبکه‌های اجتماعی» اقدام به این عمل کرده بود.
دادستان عمومی و انقلاب قزوین خاطرنشان کرد: در پی این ماجرا تعداد بی‌شماری از اهالی رسانه و عموم مردم نسبت به اقدام صورت گرفته و دعوت به حمایت از فتنه‌گران توسط مدیر روابط عمومی یکی از دستگاه‌های دولتی در قزوین واکنش نشان دادند که نسبت به بازداشت این فرد اقدام شد.
صادقی‌نیارکی بیان کرد: هر گونه اقدام در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی رصد شده و همه عموم مردم و همچنین مسؤولان باید بدانند که اجرای قانون در فضای مجازی هیچ تفاوتی با فضای حقیقی نداشته و چه بسا قاطع‌تر و دقیق‌تر هم اجرا می‌شود، به همین دلیل افراد ضمن رعایت شئون نظام مقدس جهموری اسلامی و احترام به قوانین و مقرارت از ارتکاب به تخلف در شبکه‌های اجتماعی پرهیز کرده و ابزار دست فتنه‌گران نشوند.
به گزارش فارس، (ع.ر) که مدیر روابط عمومی یکی از ادارات دولتی در قزوین است چندی پیش با انتشار کمپین حمایت یکی از محکومین فتنه به نام (ن.م) اقدام به پیوستن کاربران شبکه‌های اجتماعی به کمپین این فتنه‌گر پرداخته بود که با اعتراضات گسترده اهالی رسانه و عموم مردم روبه‌رو شد و معترضان به این عمل، خواستار برخورد چنین اقداماتی از سوی مدیران دستگاه‌های نظارتی شده بودند.
گفتنی است چندی پیش نامه‌ای که از سوی تعدادی از نمایندگان مجلس در حمایت از (ن.م) صادر شده بود هم توسط سیده‌حمیده زرآبادی نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی به امضا رسید که کاربران شبکه‌های اجتماعی و اهالی رسانه به این موضوع واکنش نشان داده بودند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد