چهارشنبه, 22 مرداد 1399
شناسه خبر:776
علی فرخ زاد ،

  • انداز قلم

 معاون عمرانی استاندار قزوین با بیان اینکه 35 درصد از ساخت تصفیه‌خانه شهر اقبالیه انجام شده است، گفت: تلاش می‌شود با مشارکت بخش خصوصی معضل و مشکل فاضلاب شهری اقبالیه برطرف شود

اجتماعی


به گزارش خبرنگار اقبال نیوز علی فرخ‌ زاد در جلسه ای در شهر اقبالیه که در سالن جلسات شورای اسلامی این شهر برگزار شد با اشاره به معضلات و مشکلات حوزه فرهنگی اظهار داشت: شهر اقبالیه به دلیل مهاجرت‌پذیری موجب ایجاد فرهنگ‌های مختلف و گوناگون شده و برای رفع این معضل و مشکل می‌توان از ظرفیت‌های جوانان استفاده کرد.
وی عنوان کرد: با موافقت دستگاه‌های اجرایی در استان قزوین می‌توان با ایجاد دولت الکترونیک در شهرهای این استان از مراجعه حضوری و استقرار نمایندگی ادارات کاهش داد چراکه این امر موجب تسریع در انجام کارها و اقدامات می‌شود و روند ارائه خدمات سهولت می‌یابد.
معاون عمرانی استاندار قزوین با بیان اینکه حاشیه‌نشینی یکی از معضلات شهر اقبالیه و شهرهای دیگر بوده است، افزود: متأسفانه مردم براساس سلایق خود اقدام به ساخت‌ و ساز کرده و اصول و مقررات ساختمانی را رعایت نمی‌کنند و این موضوع در امر خدمات‌رسانی برای شهرداری مشکل‌ساز می‌شود.
فرخ‌زاد تصریح کرد: ایجاد پارکینگ خودروهای سنگین، ایجاد اشتغال همانند ایجاد مجتمع گلخانه‌ای، تشکیل پلیس راهور می‌تواند در توسعه شهر اقبالیه مؤثر باشد.

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد