چهارشنبه, 15 مرداد 1399
شناسه خبر:802
برگزار می گردد

  • انداز قلم

هشتمین مجمع بسیج شهرستان قزوین با هدف  بررسی طرحهایی پیشنهادی کارگروههای  تخصصی بسیج سپاه ناحیه امام سجاد (ع) شهرستان قزوین برگزار می گردد.

اجتماعی

صادق پور فرمانده سپاه شهرستان قزوین هدف از تشکیل مجمع را ارائه  و بررسی دو طرح این ناحیه جهت کمک به دولت به منظور حل مشکلات و آسیبهایی اجتماعی و عنوان نمود  که پس از شناسایی آسیبهایی اجتماعی  از جمله حاشیه نشینی که اساسی ترین معضلات اجتماعی میباشد و بحث و تحقیق در طول سال نود و شش در  کارگروه اجتماعی این ناحیه و ارائه راهکار برای کمک به دستگاهها در این مجمع دانست.  همچنین طرح کاهش بزهکاری در سطح مدارس حوزه استحفاظی نیز در طرحهای ارائه شده سپاه ناحیه امام سجاد (ع) دانست . ایشان اظهار داشت در سال نود و هفت سپاه شهرستان قزوین  برنامه های ویژه با کمک مردم و همکاری سایر دستگاهها برای کمک به مباحث فرهنگی و کاهش آسیب های اجتماعی در مناطق حاشیه ای و کم برخوردار از خدمات شهری و آسیب زا دارد.

همچنین در ادامه عنوان داشتند این مجمع در روز سه شنبه 15 اسفند 1396 در سالن جلسات شهید حسن پور شهر قزوین با حضور نخبگان بسیجی ، صاحب نظران ، مسئولین شهرستانی و استانی و ..... برگزار می گردد.

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد