چهارشنبه, 22 مرداد 1399
شناسه خبر:632
با حضور قائم مقام وزیر راه و شهرسازی؛

  • انداز قلم

واحد مسکن مهر با اعتباری بیش از ۲۳۵۰ میلیارد ریال با حضور قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در قزوین افتتاح شد.

اجتماعیبه گزارش خبرنگار اقبال نیوز، مهرآبادی قائم مقام وزیر راه و شهرسازی، دیروز سه شنبه با حضور در ناحیه شهرک مهرگان تعدادی از واحدهای آماده این شهرک را افتتاح کرد.
گفتنی است ۵۰۰۶ واحد مسکن مهر در مناطق مختلف الوند، شهرستان قزوین، محمدیه و تاکستان با اعتباری بالغ بر۲۳۵۰ میلیارد تومان به همراه یک باب مسجد در ناحیه شهری مهرگان صبح امروز به بهره برداری رسید.
مهرآبادی در این مراسم با بیان اینکه مسکن مهر قزوین جزو مسکن های مهر برجسته در کشور است، اظهار کرد: به صورت کلی ۲ میلیون و ۲۱۵ واحد مسکن مهر در سراسر کشور وجود دارد که تا به امروز یک میلیون و ۹۱۶ واحد به اتمام رسیده و یک میلیون و ۷۲۵ هزار واحد نیز به بهره برداری رسیده است.
وی در ادامه افزود: بیان واحدهای به اتمام رسیده و مورد بهره برداری قرار گرفته فاصله زیادی است و هدف وزارت راه و شهرسازی تکمیل زیرساخت های موجود در مسکن مهر قبل از تحویل آن به مالکان است.
این مسئول بیان کرد: انتظار این است با حمایت و کمک وزارت نیرو خدمات زیربنایی به صورت کامل در واحدهای مسکن مهر انجام شود و هیچ واحدی بدون خدمات زیربنایی تحویل مردم نشود.
وی اذعان کرد: در سالهای پیش با تصرف اعضا واحدهای مسکن مهر بدون تکمیل خدمات زیربنایی تحویل داده شده بود و مردم با مشکلات زیادی روبرو می شدند و با مخالفت راه و شهرسازی با این روال تحویل واحدها بدون تکمیل خدمات زیربنایی متوقف شد.
مهرآبادی عنوات کرد: تا به امروز ۷۱۵ هزار واحد مسکن مهر در دولت یازدهم به بهره برداری رسیده است و یک میلیون و ۷۲۵ واحد در دولت قبل افتتاح شده بود و تا پایان سال نیز ۲۵۰ هزار واحد افتتاح خواهد شد.
وی تصریح کرد: هدف دولت این است همه واحدهایی که معارض ندارند و با همکاری تعاونی مسکن و بانک مسکن تسهیلات مورد نیاز آن پرداخت شده است به بهره برداری برسد.
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در پایان بیان کرد: وزارت راه و شهرسازی طی برنامه ریزی های صورت گرفته قصد دارد تا پایان سال ۹۶ همه واحدهای مسکن مهر را در سراسر کشور تحویل مردم دهد.
منبع: صبح قزوین

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد