شنبه, 18 مرداد 1399
شناسه خبر:677
به مناسبت هفته دفاع مقدس:

  • انداز قلم

به مناسبت هفته دفاع مقدس، یادواره شهداء و شهدای دانش آموزی شهر اقبالیه با حضور مسئولین برگزار شد.

اجتماعی


به گزارش روابط عمومی و تبلیغات سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین، همزمان با هفته دفاع مقدس یادواره شهداء و شهدای دانش آموزی شهر اقبالیه با حضور امام جمعه شهر اقبالیه، رئیس ستاد شواری امر به معروف و نهی از منکر استان قزوین، اعضای شورای شهر اقبالیه، فرمانده حوزه مقاومت بسیج سید الشهداء(ع) و خانواده شهداء در مسجد صاحب الزمان (عج) شهر اقبالیه برگزار شد.
عباس کاظمی رئیس ستاد شواری امر به معروف و نهی از منکر استان قزوین در این مراسم با تبریک هفته دفاع مقدس به رشادت ها و فداکاری های رزمندگان و شهداء اشاره کرد و گفت: فته دفاع مقدس، یادآور دلاورمردی، جانفشانی و رشادت رزمندگان جان بر کف و آزادگان و شهیدان است که برای حفظ انقلاب اسلامی از جان خود مایه گذاشتند..
وی خاطر نشان کرد: دشمنان همه توان خود را در اختیار صدام گذاشتند تا جلوی انقلاب اسلامی و نشر انقلاب اسلامی را بگیرند که با عنایت حق تعالی و هدایت های امام خمینی(ره) و پیروی مردم از ولی فقیه شکست سنگینی را متحمل شدند..
کاظمی یادآور شد: امروز کشور امریکا از ملت های چون اسرائیل، عربستان، ترکیه و... حمایت می کند و به این کشور ها موشک و تسلیحات نظامی صادر می کند تا مانع ترویج انقلاب اسلامی در برخی از کشورها شود.
فرمانده سابق سپاه ناحیه امام حسن مجتبی(ع) قزوین عنوان کرد: امریکا عامل اصلی ایجاد داعش و حامی تروریست در جهان است، همچنانکه در جنگ هشت ساله نیز کشور عراق را تجهیز جنگی می کردند.ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد