سه شنبه, 01 مهر 1399
شناسه خبر:800

  • انداز قلم

 رئیس شورا شهر اقبالیه بیان کرد: به عنوان اولین لایحه، شهرداری در نظر دارد نسبت به واگذاری اجرا زیرسازی و آسفالت دستی کوچه‌های اکبرآباد و آزادگان اقدام کند.

اقتصادی

به گزارش پایگاه خبری اقبال نیوز؛ علی بیگدلی رئیس شورا اقبالیه در جلسه شورای اسلامی شهر اقبالیه که یکشنبه در صحن شورا تشکیل شد عنوان کرد: در سال ۱۳۷۶ بنا به پیشنهاد وزارت راه و ترابری برای آگاه‌سازی جامعه با نقش و جایگاه حمل و نقل از سوی شورا فرهنگی کشور ۲۶ آذر را روز ملی حمل و نقل نامیدند.

بیگدلی اظهار کرد: سومین کاروان بسیج سازندگی برای اردوهای جهادی در مناطق زلزله زده کرمانشاه از طریق سپاه ناحیه امام سجاد(ع) و با مساعدت شورا شهر، سازمان حمل و نقل و شهرداری به مناطق زلزله اعزام شدند. به جهت تسهیل در عبور و مرور بسیجیان در محل خدمت با مساعدت مدیریت حمل و نقل و شهرداری اقبالیه مینی بوسی به مدت یک هفته در منطقه زلزله‌زده کرمانشاه مستقر است.

این مسئول تصریح کرد: این جلسه با موضوعات رسیدگی به لوایح شهردار و نامه‌های مردمی تشکیل شده است. به عنوان اولین لایحه، شهرداری در نظر دارد نسبت به واگذاری اجرا زیرسازی و آسفالت دستی کوچه‌های اکبرآباد و آزادگان اقدام کند.

وی اذعان داشت: ابتدایی‌ترین خدمات برای مردم اکبرآباد و آزادگان زیرسازی آسفالت کوچه‌ها و معابر و جدول‌گزاری خیابان‌ها است. کسب مجوز ۱۶۰ میلیون تومانی برای انعقاد قرارداد با پیمانکاری که قیمت مناسبی را بدین جهت پیشنهاد دهد در دستور کار شورا است.

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد