پنج شنبه, 30 خرداد 1398
شناسه خبر:747
امام جمعه اقبالیه :

  • انداز قلم

به گزارش خبر نگار اقبال نیوز ،نماز جمعه این هفته شهر اقبالیه به امامت حجت الاسلام سید مرتضی فاطمیان امام جمعه اقبالیه در محل مصلی این شهر اقامه شد.

سیاسی


حجت الاسلام سید مرتضی فاطمیان امام جمعه اقبالیه در خطبه دوم به مناسبت رئیس جمهور شدن ترامپ در انتخابات آمریکا گفت :آمریکا ابر قدرت خیالی با واقعیت پوشالی است و به فضل الهی زمینه های فروپاشی ایالت متحده آمریکا فراهم گردیده است . کافی است به بخشی از مطالب مطروحه از ناحیه دو نامزد ریاست جمهوری به ویژه رئیس جمهور منتخب و البته برخی از چهره های تراز اول آمریکا همچون جان کری گفت که ما خجالت میکشیم از دموکراسی دم بزنیم و او می گوید اعتبار انتخابات آمریکا با اظهار نظر های شرم آور زیر سوال رفته است و اما نمونه ای از اظهار نظر های شرم آور به قول آقای جان کری:
۳۰ تریلیون دلار بدهی داریم - جاده ها و زیر ساخت های فرسوده و نابود شد -شهر های کوچک کشور کاملا فراموش شده اند-آمریکا به شدت دچار دودستگی شده است
دو گروه در کشور وجود دارند : نخست طبقه حاکم که از همه نوع رفاهی برخوردار است و گروه دوم عامه مردم که قشر محروم اند.
سال گذشته ۸۰۰ میلیارد دلار کسری بودجه در زمینه تجارت داشتیم
این مقام مسئول تصریح کرد : نظر سنجی خبرگزاری آسیوشید پرس نشان داد که : بی اعتمادی ۹۰ درصدی مردم آمریکا نسبت به نظام سیاسی کشور می باشد و ۷۰ درصد مردم آمریکا به رسانه های آمریکایی بی اعتماد هستند.
فاطمیان در آخر خاطر نشان کرد نقش تعیین کننده انتخابات آمریکا پول و سرمایه است و در هر حال این است واقعیت آمریکا که از آن در رسانه های امپریالیستی غولی ساخته اند . حال چگونه می توان به نظامی امید بست که خودش در درونش با چالش های جدی مواجه است و البته باید باور داشت که آمریکا ابر قدر خیالی بیش نیست و به قول امام خامنه ای (مدظله العالی) آمریکا همان جنایت کار قدیمی است و اعتماد به آمریکا اشتباه تاریخی است و لذا این بود چهره ی واقعی آمریکا آن هم توسط ریاست جمهوری ترامپ .

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد