پنج شنبه, 30 خرداد 1398
شناسه خبر:731
هاشم آذربایجانی فرمانده تیپ 82 سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین گفت :

  • انداز قلم

آذربایجانی وظایف جوانان در مقابل استکبار جهانی را ایستادگی و گوش به فرمان ولایت بودن و حضور در صحنه های نبرد و اعلان پشتیبانی خود در صحنه های عمل دانست

سیاسی

هاشم آذربایجانی فرمانده تیپ ۸۲ سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین در صبحگاه حماسی و نمایش اقتدار و یوم الله ۱۳ آبان در پاسخ به سوال: استکبار واقعی کیست? گفت : استکبار واقعی آمریکا و در رأس آن انگلیس و در کنار اینها اسرائیل که همگی استکبار جهانی هستند می باشد و تلاش این مستکبرین این است که ملت های ستم دیده و تضعیف شده را تحت استعمار خود درآورند و انقلاب اسلامی ایران تنها جایی بود که در مقابل این استکبار جهانی ایستاد .

وی وظایف جوانان را در مقابل این استکبار ایستادگی و  گوش به فرمان ولایت بودن و حضور در صحنه های نبرد و اعلان پشتیبانی خود در صحنه های عمل داشته باشند.

آذربایجانی تصریح کرد ک امروز هم همانطور که مشخص است جوانان پاک ما همچون ۸ سال دفاع مقدس در صحنه حاضر اند.

فرمانده تیپ ۸۲ سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین ضمن اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) خاطر نشان کرد که انقلابی بودن صرفا این نیست که با خشونت حکومت کرد بلکه حتی حضور در نظام و همراه بودن با شعارهای انقلابی و بودن در خط ولایت و همراه نبودن با دشمن و خواسته های آن یعنی یک انقلابیه واقعی .

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد