پنج شنبه, 30 خرداد 1398
شناسه خبر:772
امام جمعه اقبالیه:

  • انداز قلم
امام جمعه شهر اقبالیه گفت: بسیج از نهادهای مؤثر و ولایتمداری بوده که روزبه‌روز در حال شکوفایی است و به حول و قوه الهی امروز ثمرات این شجره طیبه در جامعه و در بین تمام آحاد مردم جامعه فراگیر شده است.
سیاسی

به گزارش خبرنگار اقبال نیوز ، همزمان با فرارسیدن هفته بسیج مسؤولان و بسیجیان شهر اقبالیه ظهر امروز با امام جمعه این شهر دیدار و گفت‌وگو کردند.

امام جمعه شهر اقبالیه در این دیدار اظهار داشت: بسیج از نهادهای مؤثر و ولایتمداری بوده که روزبه‌روز در حال شکوفایی است و به حول و قوه الهی امروز ثمرات این شجره طیبه در جامعه و در بین تمام آحاد مردم جامعه فراگیر شده است.

حجت‌الاسلام سیدمرتضی فاطمیان عنوان کرد: قوی‌ترین و کارآمدترین سنگر برای حفظ نظام، شرف، عظمت، اقتدار، استقلال، پیشرفت همه‌جانبه و توسعه پایدار، همان سنگر بصیرت، معنویت، استقامت و تقوا در زیر پرچم عزت‌بخش ولایت و رهبری است که نقشه راه مردم و بسیج مردمی باید بر اساس همین معیارها محاسبه شود.

وی با اشاره به تهدیدات و دسیسه‌های دشمنان علیه نظام و انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: با وحدت کلمه، بصیرت و آگاهی و حفظ روحیه بسیجی در جامعه و اطاعت از ولایت‌ فقیه تمام توطئه‌های دشمن نقش برآب می‌شود.

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد