پنج شنبه, 30 خرداد 1398
شناسه خبر:667
در بیانیه سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین به مناسبت هفته دفاع مقدس

  • انداز قلم

در این بیانیه آمده است: 31شهریورماه 1359 که سرآغاز تهاجم وحشیانه و نیابتی برای نابودی انقلاب و نظام اسلامی است اما با درخشندگی رزمندگان قهرمان و فرزندان رشید ملت ایران در تاریخ کشورمان به نقطه شکوفایی و درخشندگی عزم و اراده ملی و همه‌جانبه ملت ایران برای مقاومت و پایداری برابر نقشه شیطانی نظام سلطه و استکبار جهانی تبدیل شد.

سیاسی


دفاع مقدس میراث گرانبهایی از فرهنگ مقاومت و مجاهدت ایران اسلامی است که سراج هدایت آن افروخته شد تا اوج این عزتمندی همراه با ایمان به نسل های آینده منتقل گردد.
پس از 8 سال پایداری و مقاومت و پیروزی مردم ولایتمدار ایران در جنگ با دنیای کفر، ایادی استکبار که از شکست‌های خود درس عبرت نگرفته‌اند و دست از توطئه برنداشته‌اند همواره با طراحی نقشه‌های مختلف و خیال خام خود سعی در براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی دارند.
آرمانی که به اعتبارآن مرزهای ایران اسلامی از هجوم همه جانبه دشمنان قسم خورده انقلاب با خون هزاران شهید و ایثارگر حفظ گردید وبا رهبری پیروزمندانه حضرت امام (ره) همچون سدی فولادی راه را بر بیگانگان بست.طلیعه رادمردی، مقاومت وشهادت طلبی مردان وزنان ما سال‌هاست چشم جهان را خیره ساخته و حیرت مکاتب مادی را برانگیخته است شعار «ما همواره آماده ایم» حقیقتی انکارناپذیر است که خیزش ملت ها و نابودی طاغوت‌ها را رقم زده است.
امروز رایحه قدسی و روح‌افزای آرمان‌های امام(ره) و شهدا درطول سال‌های دفاع مقدس همچنان طراوت بخشیده و جوشش آن در جوانان شهادت طلب مدافع حرم متبلور گردیده است.
هفته دفاع مقدس مظهر عقلانیت است و دشمن‌شناسی و برجسته سازی نقش آمریکا در آغاز جنگ تحمیلی باید یکی از محوریت‌های برنامه های هفته دفاع مقدس باشد.
جوانان ما باید بدانند دشمن میدان نبرد را تغییر داده است. جنگ امروز دیگر جنگ آهن نیست.جنگ، جنگ عقیده و شبیخون فرهنگی و جنگ نرم، پرورش فتنه و فتنه گر، تحریم های گوناگون منطقه ای و فرامنطقه ای، جنگ های نیابتی و هزار دسیسه است لذا ایجاد بینش و بصیرت در عرصه های گوناگون سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی و همچنین تقویت روحیه استکبار ستیزی و جهاد در راه خدا بخصوص در میان نسل جوان و نوجوان کشور، سپر مستحکمی در برابر بحران‌ها و خطرات احتمالی در آینده کشور خواهد بود.
دربخش دیگری از این بیانیه آمده است: درحال حاضرکه دنیای غرب درتلاش است با جنگ نرم در حوزه‌های مختلف فرهنگی، رسانه‌ای، اقتصادی نظام خانواده، ایران اسلامی را نابود سازد باید از گنج بزرگ دفاع مقدس و داشته‌های ملی و مذهبی در راستای تعمیق باورهای دینی مردم عزیزمان استفاده کنیم.
پاسداران و بسیجیان سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین با گرامیداشت یاد و خاطره امام عظیم الشان، رشادت ها و دلاورمردی های همه شهیدان والامقام، رزمندگان و ایثارگران ۸ سال دفاع مقدس را ارج نهاده و با ادای احترام به مدافعان سرافراز انقلاب اسلامی مراتب تهنیت و تبریک خود را به مناسبت این ایام غرورآفرین به همه عموم مردم استان قزوین ابراز داشته و از خداوند متعال سربلندی ایران اسلامی و توفیق روزافزون ایران اسلامی را تحت توجهات حضرت ولی عصر(عج) و در پرتو منویات رهبر عظیم الشان انقلاب و فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی) مسئلت می‌کند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد