پنج شنبه, 30 خرداد 1398
شناسه خبر:830
مسؤول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین گفت:

  • انداز قلم

مسؤول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین گفت: کارنامه چهل سال عمر انقلاب، گویای آن است که شاخصه‌های اقتدار و پیشرفت جمهوری اسلامی همواره سیر صعودی داشته است و آینده روشنی را نوید می دهد.

سیاسی


 حسین عدالتی به مناسبت چهلیمن سالگرد انقلاب اسلامی با تبریک دهه مبارک فجر اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران یکی از رخدادهای بی نظیر دوران معاصر و فجر جدیدی در تاریخ بشریت است که منشأ آثاری بس شگرف در ابعاد فرهنری، سیاسی، اجتماعی واقتصادی در داخل و خارج از ایران شد.
وی افزود: به یقین شجره طیبه این انقلاب با بهره‌گیری از چشمه زلال معارف و اعتقادات دینی مردم نستوه و فداکار ایران و با تکیه بر ریشه‌های استوار پیشینه فرهنگی و سیاسی و اجتماعی آنان بارور و پرثمر شد.
 عدالتی یادآور شد: این انقلاب که براساس آرمان های بلند انسانی و اسالامی آغاز و با انگیزه الهی و وحدت کلمه به پیروزی رسید، تاکنون با توطئه ها و تهدیدهای پیچیده ای رو به رو شده است، نفی استبداد و استکبار، تحقق حاکمیت الهی و ایجاد جامعه ای مستقل و آزاد توسط نظام جمهوری اسلامی، برای دشمنان داخلی و خارجی غیرقابل تحمل بود و به همین دلیل، مواجهه آنها با ایران اسلامی، برمبنای کینه‌ورزی شکل گرفت.
  این مسؤول ابراز کرد: علی‌رغم دسیسه‌ها و مانع‌تراشی دشمنان، انقلاب اسلامی ایران با رهبری امام خمینی(ره) در دهه اول و سپس با رهبری خردمندانه امام خامنه‌ای در دهه دوم و سوم، از طوفان‌های بسیار سهمگینی عبور کرد و با مقاومت پیروزمندانه در قبال فشارها و محدویت‌ها، هر روز بالنده‌تر از روز قبل خود شد .
 مسؤول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین، به دستاوردهای انقلاب اسلامی در طول چهل سال انقلاب اشاره کرد و گفت: کارنامه چهل سال عمر انقلاب، گویای آن است که شاخصه‌های اقتدار و پیشرفت جمهوری اسلامی همواره سیر صعودی داشته است و آینده روشنی را نوید می دهد.
 وی تصریح کرد: دهه فجر، سرآغاز طلوع اسلام، خاستگاه ارزش های اسلامی، مقطع رهایی ملت ایران و بخشی از تاریخ ماست که گذشته را از آینده جدا ساخته است. در دهه فجر اسلام تولدی دوباره یافت و این دهه در تاریخ ایران نقطه ای تعیین کننده و بی‌مانند به شمار می رود.
عدالتی یادآور شد: تا قبل از انقلاب اسلامی در ایران نظام اسلامی وجودنداشت، و رابطه پادشاهان با مردم رابطه غالب و مغلوب و سلطان و رعیت بوده است. دهه فجر انقلاب آیینه ای است که خورشید اسلام در او درخشید و این دهه باید با عظمت هرچه تمام تر برگزار شود.
 این مسؤول بیان کرد: مردم در هر انقلاب و حکومت نقش مهم و مؤثری می توانند داشته باشند و به عنوان پشتیبانی حکومت و تداوم آن جایگاه ویژه ای دارند.  قبل از پیروزی انقلاب اسلامی ایران مردم نقشی در تعیین زندگی خود نداشتند.اما دستاورد بزرگ انقلاب موجب گردید مردم نقش اصلی و تعیین کننده ای در مهمترین ساختارهای حکومتی، وضع  قوانین و همه پرسی ها و نیاز اداره کشور داشته باشند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد