پنج شنبه, 30 خرداد 1398
شناسه خبر:730
جانشین فرمانده ناحیه امام سجاد (ع) گفت :

  • انداز قلم

حسینیان  به مناسبت روز ملی استکبار ستیزی در صبحگاه حماسی و نمایش اقتدار و یوم الله ۱۳ آبان ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن ایام افتخار آمیز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و روز دانش آموز وظیفه تمام جوانان را همان شاخصه های مطرح شده رهبری در مقابل استکبار یعنی انقلابی بودن، داشتن بصیرت، زمان شناس بودن اشاره کرد.

سیاسی

 

وی با مطرح کردن جنایات آمریکا از جمله تصویب لایحه ننگین کاپیتولاسیون که باعث خفت کشور عزیزمان ایران شده بود و اشاره به استقرار سفارتخانه آمریکا تحت عنوان پایگاه سیاسی اما در اصل پایگاه جاسوسی عمق استکبار دشمن را روشن نمود .

 

حسینیان با توجه به یادآوری روزهای ۸ و ۱۳ آبان ۱۳۵۸ نقش جوانان دانش آموز و دانشجو آن دوران را اوج استکبار ستیزی و آگاه به زمان بودن برشمرد.

 

جانشین فرمانده ناحیه امام سجاد (ع) با اشاره به سخنرانی های روز گذشته مقام معظم رهبری در دیدار دانش آموزان و دانشجویان خاطر نشان کرد متاسفانه طبق اعتراض حضرت آقا نسبت به عدم اطلاع رسانی کتب ۷۰ جلدی تسخیر لانه جاسوسی در مدارس باعث بی خبری دانش آموزان به عمق جنایات آمریکا به ایران و اسلام شده است .

 

وی در پایان با توجه به سخن امام خمینی (ره) درباره ی دانش آموز شهید حسین فهمیده که «رهبر ما آن طفل سیزده ساله ای بود که نارنجک به کمر بست و زیر تانک رفت» روز ۸ آبان را گرامی داشت.

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد