یکشنبه, 03 شهریور 1398
شناسه خبر:656
به مناسبت عید غدیر صورت گرفت:

  • انداز قلم

مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین در گفت و گو با خبرنگار اقبال نیوز گفت: بازسازی واقعه بزرگ غدیر خم با حضور پر شور مردم و مسئولین استانی در شهر محمود آباد نمونه برگزار شد.

فرهنگ و هنر

مهدی معروفی مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین در گفت و گو با خبرنگار بسیج اظهار داشت: بازسازی واقعه بزرگ تاریخی غدیر به همت این ناحیه و ادارات، نهادها و سازمانهای فرهنگی شهرستان و شورای اسلامی و شهرداری محمود آباد نمونه در شهر محمود آباد نمونه برگزار شد.
وی گفت: این مراسم به کارگردانی آقای محمد شهسواری و با هنرمندی 230 نفر برگزار شد که هدف از اجرای این نمایش احیا و ترویج معارف غدیرمیباشد.


معروفی همچنین در خصوص برنامه های اجرا شده در این نمایش بیان داشت: در این نمایش صحنه های مختلف واقعه غدیر مانندحرکت کاروان، خطبه پیامبر (ص) و معرفی حضرت علی به جانشینی و نماز خواندن کاروانیان به تصویر در می آید.


مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین با اشاره به اینکه بازسازی نمایش واقعه غدیرخم باعث ترویج فرهنگ غدیرخم در میان جامعه و همچنین انتقال پیام غدیر از طریق هنرنمایش به جوانان می شود، تاکید کرد: نمایش بازسازی غدیرخم یک نوع شبیه خوانی جدید است، چرا که فضا را به شکل بسیار زیبایی بازسازی می کند و جذابیت این نمایش که مهمترین هدف آن، انتقال پیام غدیرخم است را دو چندان می کند.
 

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد