جمعه, 01 شهریور 1398
شناسه خبر:804
برگزار شد

  • انداز قلم

به گزارش پایگاه خبری اقبال نیوز؛ به همت بسیج جامعه زنان سپاه ناحیه امام سجاد ع قزوین، جشن میلاد حضرت زهرا س با حضور پر شور بانوان شهر اقبالیه  در مصلای امام خمینی ره برگزار شد.

فرهنگ و هنر

حجت الاسلام اسدالله رضوانی در این مراسم با تبریک میلاد حضرت زهرا س اظهار داشت: لازمه هر انسانی در تمامی زمینه های زندگی الگو داشته باشد، الگویی بی نقص که همه او را تحسین کرده باشند و به همین جهت انسان برای رسیدن به کمال احتیاج به الگو دارد.
وی خاطرنشان کرد: وجود حضرت زهرا برای همه ما الگو است.
رضوانی با اشاره به احادیثی از ائمه معصومین عنوان کرد: امامان معصوم فرموده اند که ما حجت خدا هستیم برای مردم ولی جده ما حضرت زهرا برای ما الگو است و امام زمان عج نیز میفرمایند دختر رسول خدا برای من الگو و نمونه است.
این کارشناس مذهبی افزود: در روایتی داریم که پیامبر از حضرت علی علیه السلام درباره حضرت زهرا پرسیدند که همسرت را چگونه یافتی و حضرت علی علیه‌السلام فرمود بهترین یار برای اطاعت خداوند بود.
وی ابراز کرد: خداوند بین زن و شوهر مودت و دوستی قرار داده اما شیطان جن و انس به روش های مختلف میخواهند که این الفت و دوستی را از بین برود که میتوان از این عوامل به فضای مجازی و ماهواره اشاره کرد.
حجت الاسلام رضوانی در ادامه فرمودند که عواملی چون: حرمت قائل شدن برای همسر.دلسوزی داشتن نسبت به همسر.اهمیت دادن به علایق همسر.خوش اخلاقی در خانه.تقدیر و تشکر از همسر.صبور بودن در مقابل ضعف های همسر.تغافل نسبت به همسر و شاداب و پرانرژی بودن در خانه از عواملی است که باعث ایجاد عشق و علاقه می شود.

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد