یکشنبه, 03 شهریور 1398
شناسه خبر:630
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر قزوین:

  • انداز قلم

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر قزوین نسبت به اظهارات اخیر مدیرکل ارشاد استان در خصوص نمایش فصل شیدایی واکنش نشان داد و گفت: برخی نه پول دارند نه توانایی مدیریت!

فرهنگ و هنر


به گزارش خبرنگار اقبال نیوز، رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر قزوین نسبت به اظهارات اخیر مدیرکل ارشاد استان در خصوص نمایش فصل شیدایی واکنش نشان داد و گفت: برخی نه پول دارند نه توانایی مدیریت!
فاطمه اشدری رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر قزوین با تقبیح سخنان و موضع‌گیری معنادار اخیر مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص عملکرد فصل شیدایی در استان اظهار کرد: فصل شیدایی از برنامه هایی بود که نشان داد ذائقه عموم مردم به چه سمت است.
عضو شورای شهر قزوین تصریح کرد: در طول برگزاری این نمایش شاهد هم افزایی و تعامل بسیار خوب دستگاه های مختلف برای به یادگار گذاشتن یک اثر فاخر و ارزنده بودیم و توانایی ها و بازوان توانای سخت افزاری دستگاه های مختلف در این امر به وضوح به نمایش درآمد.
این مسوول عنوان کرد: در مقابل این سخن مدیر کل ارشاد استان که ادعا دارد بودجه فرهنگی استان به مراتب کمتر از هزینه اجرای این نمایش است باید گفت که این مشکل باید توسط شما و از طریق دولت رفع شود.
وی با تاکید بر اینکه دولت باید دستگاه های تحت امر خود را مدیریت و بودجه لازم را به آن بدهد گفت: هر چند بسیار شاهد هستیم که دستگاه ها و نهادهای مردمی با بودجه حداقلی توانسته اند کارهایی انجام دهند که از بسیاری از اقدامات برخی از مسوولان و متولیان فرهنگی ارزشمندتر است.
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر قزوین تاکید کرد: اگر مسوولی حمایت عملی از چنین گروه هایی ندارد حداقل می تواند در تفاسیر و انتقال چنین آموزه هایی که اثرگذاری بی نظیری دارد قدم بردارد نه آنکه در برابر آن مخالفت و موضع گیری منفی نشان دهد.

منبع: کیوسنا

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد