جمعه, 01 شهریور 1398
شناسه خبر:815
برگزار می شود؛

  • انداز قلم

فرمانده سپاه ناحیۀ امام سجاد(ع) قزوین خبرداد ، ۲۴۰ عنوان برنامه به مناسبت دهۀ مبارک فجر در سطح شهرستان قزوین برگزار خواهد شد.

فرهنگ و هنر


مهدی صادق‌پور فرماندۀ سپاه ناحیۀ امام سجاد(ع) قزوین در تشریح برنامه‌های دهۀ فجر با تسلیت ایام فاطمیه اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران با رهبری معمار کبیر انقلاب اسلامی و رشادت‌ها و روحیۀ آزادی خواهی امت اسلامی ایران به پیروزی رسید، با همۀ مشقت‌ها و سختی‌ها، انقلاب به پیروزی رسید و تحولی بزرگ در تاریخ جهان ایجاد کرد و باید در نظر داشت این دستاورد بزرگ نیازمند حفاظت و حراست است.
وی خاطرنشان کرد: ایام الله دهۀ فجر فرصت مناسبی برای معرفی دستاورد‌ها و آرمان‌های امام و انقلاب به نسل بعدی بخصوص نسل سوم انقلاب در سطح داخلی و منطقه و صحنهۀ بین‌المللی است.
صادق پور تأکید کرد: پس از گذراندن تلاطم‌های پس از انقلاب و رسیدن به بلوغ این نظام مقدس، سنگ‌انداری‌های زیادی توسط استکبار جهانی شده است و توانستیم به کمک مردم همیشه حاضر در صحنۀ چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را جشن بگیریم که بسیار مقدس است.
رئیس شورای هماهنگی و تبلیغات شهرستان قزوین گفت: دهۀ فجر انقلاب اسلامی قطعه‌ای از تاریخ نورانی ملتی متعد و متمدن است که با تکیه بر تعالیم مکتب اسلام، اهل‌بیت و قرآن کریم وعدۀ الهی مبنی بر پیروزی مستکبران بر طاغوت زمان را محقق ساخت و با دین‌مداری، مقاومت و استکبارستیزی الگویی برای همۀ آزادی‌خواهان و مستضعفان عالم شده است.
وی در ادامه به تشریح برنامه‌های دهۀ فجر پرداخت و عنوان کرد: در دهۀ فجر با توجه به هم‌زمانی با ایام شهادت حضرت فاطمه(س)، ۲۴۰ عنوان برنامه توسط حوزه‌های مقاومت بسیج این ناحیه در سطح شهرستان قزوین با شعار و رویکرد افتخار به گذشته و امید به آینده برگزار می‌شود.
صادق پور بیان کرد: برنامه‌های متنوع فرهنگی و نشست‌های بصیرتی و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت در بین نسل جوان با محوریت چهل سالگی انقلاب افتخار به گذشته و امید به آینده از مهم‌ترین سرفصل‌های برنامه‌های اجرایی این ناحیه در این دهۀ مبارک اجرا خواهد شد.
وی گفت: یادواره شهدای جاوید الاثر شهر اقبالیه با حضور دکتر رامین مشاور مطبوعاتی دولت و نشست بصیرتی با حضور دکتر مهدی کوچک‌زاده نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی در روز دوشنبه ۱۵ بهمن ماه در شهر اقبالیه برگزار خواهد شد.
این مسؤول افزود: همچنین مراسم سالگرد شهدای گمنام محمود آباد نمونه با سخنرانی سردار آبنوش، مراسم جشن چهل سالگی انقلاب با حضور سرداران مهدی صباغی فرماندۀ دانشکده امنیت سپاه، سردار مولایی فرمانده سپاه استان البرز و سردار جهروتی زاده از فرماندهان لشگر ۲۷ محمد رسول الله و سردار آبنوش در روز پنجشنبه ۱۸ بهمن ماه برگزار خواهد شد.
فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین عنوان کرد: اکنون با تببین مؤثر برنامه‌های جذاب باید زمینۀ حضور مردم به ویژه نسل جوان در برنامه‌های دهه مبارک فجر و راه‌پیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن را ایجاد کنیم که این موضوع می‌تواند زمینه‌ساز تداوم این انقلاب الهی باشد.
وی به تقارن ایام فاطمیه و دهه فجر اشاره کرد و گفت: امسال فجر ما فاطمی است و باید فاطمه وار از ولایت دفاع کنیم و ولایت محوری را در اولویت برنامه ها قرار دهیم.
رئیس شورای هماهنگی و تبلیغات شهرستان قزوین، حضور پرشکوه مردم در راهپیمایی چهلمین سالگرد یوم الله ۲۲ بهمن را بسیار مهم و ضروری دانست و بیان داشت: راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن با حضور باشکوه مردم در سطح شهرستان از جمله اقبالیه، محمود آباد، کوهین، طارم، الموت، اقبال شرقی و چوبیندر برگزار می‌شود.
فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد(ع) با اشاره به فضاسازی تبلیغی و محیطی ایام الله دهه فجر، عنوان کرد: فضاسازی تبلیغی و محیطی در ایام الله دهه مبارک فجر از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و باید در روزهای پیروزی انقلاب اسلامی، شهرستان رنگ و بوی دهه فجر را به خود بگیرد.

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد