دوشنبه, 03 ارديبهشت 1397

آخرین عناوین اجتماعی

برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری اقبال نیوز؛ هشتمین مجمع بسیج شهر قزوین با هدف بررسی طرح‌های پیشنهادی کارگروه‌های تخصصی مجمع بسیج شهرستان قزوین برگزار شد.

برگزار می گردد

هشتمین مجمع بسیج شهرستان قزوین با هدف  بررسی طرحهایی پیشنهادی کارگروههای  تخصصی بسیج سپاه ناحیه امام سجاد (ع) شهرستان قزوین برگزار می گردد.

شهردار شهر اقبالیه؛

شهردار شهر اقبالیه؛ پلیس راهور در اقبالیه مستقر نیست و این در حالی است که امکانات برای استقرار پلیس راهور در اقبالیه فراهم شده است اما هنوز پلیس راهور در این شهر مستقر نشده است.

فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین گفت: 35 نفر از خواهران سرگروه‌های حلقات شجره طیبه صالحین بسیج این ناحیه برای شرکت در دوره توانمندسازی سرگروه‌های حلقات صالحین به مشهد مقدس اعزام شدند.

با هدف کمک‌رسانی صورت گرفت ؛

فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین گفت: سومین گروه جهادی سپاه امام سجاد(ع) مزین به نام گروه جهادی شهید مدافع حرم ذکریا شیری به مناطق زلزله‌زده کرمانشاه اعزام شدند.

انتظار این است جناب آقای زاهدی استاندار قزوین، تبیین فرمایشات، منویات و مصوبات رهبرمعظم انقلاب و ابلاغ دستورات لازم و کاربردی و عملیاتی به دستگاه‌های ذیربط را بعنوان ره آورد این سفرشیرین و ماندگار به مردم قزوین هدیه کنند.

فرمانده ناحیه امام سجاد (ع) قزوین،

خبرنگار پایگاه خبری اقبال نیوز ، طی مصاحبه ای با محرمعلی والدی فرمانده ناحیه امام سجاد (علیه السلام) در ششمین مجمع بسیج شهرستان قزوین که با حضور صاحب نظران و نخبگان بیجی با محوریت ارائه طرح پیشنهادی کارگروه بانوان و کارگروه اجتماعی در سالن اجتماعات کانون پرورش فکری کودک نوجوان برگزار شد در بیان توضیح درباره ی محوریت این نشست گفت :

برگزار شد،

ششمین مجمع بسیج شهرستان قزوین با محوریت سیاست های مجامع بسیج در سطح شهرستان و ارائه طرح پیشنهادی کارگروه اجتماعی و بانوان برگزار شد.

میقات صالحین،

به گزارش خبرنگار اقبال نیوز ، گردهمایی حلقه های صالحین حوزه بنت الهدی شهر اقبالیه امروز پیش از اقامه نماز جمعه  صورت گرفت .

دادستان قزوین،

به گزارش خبرنگار اقبال نیوز ، به نقل از صبح قزوین، حجت‌الاسلام اسماعیل صادقی‌نیارکی دادستان قزوین ضمن اعلام خبر بازداشت یکی از مدیران ادارات دولتی قزوین اظهار داشت: این مدیر چندی پیش با دعوت عموم کاربران فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی به حمایت یکی از فتنه‌گران بازداشت شد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام‌جمعه قزوین در پیامی به آیت‌الله شبستری، درگذشت زائران امام هشتم در سانحه ریلی را تسلیت گفت.

به گزارش خبر نگار اقبال نیوز همزمان با شهادت پیامبر اکرم (ص)، امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع) اولین سالگرد مدافع حرم جاوید الاثر دکریا شیری در تاریخ ۸ آذر ۹۵ با حضور پرشور بسیجیان و مردم و مسئولین سطح شهری و استانی  از ساعت 10 صبح الی 13 ظهر در مصلی اقبالیه برگزار شد.

آخرین اخبار بخش ها